• |
ide | kryesore

Publikohen pamjet erotike të filmit për Meghan dhe Princ Harryn

Paparazzi, Slider

Skenat e para të ‘Princit Harry dhe Meghan Markle’ të zhveshur në shtrat të filmit të shumëpritur mbi romanën e tyre sapo janë publikuar.


Trajleri i filmit tregon në shtrat Princ Harryn, roli i të cili luhet nga aktori britanik Murray Fraser, duke i pëshpëritur të ‘fejuarës së tij’: “Nuk kam nevojë për jetën mbretërore. Unë thjesht kam nevojë për ty.” Trajleri 20 sekonda i filmit fillon me Meghan, e lujtuar nga aktorja Parisa Fitz-Henley, duke i kërkuar dashurisë së saj: “Më trego diçka që të jetë e vërtetë.”
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *