• |
ide | kryesore

Foto +18/ Disa çifte që e kanë harruar fjalën turp në publik

Stil

Disa njerëz thjesht nuk e pëlqejnë idenë e qëndrimit në kufij.


Ata pëlqejnë të bëjnë gjithçka publike dhe ata nuk janë të turpshëm madje edhe të bëjnë gjërat më të çmendura që duhet të bëhen vetëm në mënyrë private.


Këtu kemi mbledhur listën e njerëzve që u kapën duke tejkaluar të gjithë kufijtë e turpit në publik.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu