• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Gjirokastër, një i vdekur dhe një i plagosur

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur sot pasdite në Gjirokastër pranë vendit të quajtur ‘Ura e Kardhiqit’. Nga të dhënat e para mësohet se një makinë është përplasur me një zetor. Për pasojë ka humbur jetën një person, ndërsa ka mbetur i plagosur një tjetër. Idntiteti i tyre nuk bëhet me dije ende.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu