• |
ide | kryesore

Deputeti demokrat ‘tradhëton’ PD në Shkodër, shfaqet përkrah Bushatit e Xhaçkës: Vlerësoj punën

Lajme, Të fundit

Ditën e sotme Shkodrën e përmbytur kanë vendosur ta vizitojnë Ministrat Bushati dhe Xhaçka. Ata kanë inspektuar zonat e përmbytura.


Së pari ata kanë ndaluar në fshatin Dajç dhe kanë takuar banoret.


Ministri Bushati është shprehur se shteti është në krye te detyrës, ndërsa Xhaçka ka thënë se FA janë prezentë nga dita e pare.

Më ta ka qenë edhe deputeti demokrat Romeo Gurakuqi icili ka thënë se e vlerëson punën e Ushtrisë dhe Policisë.

1 Comment

  1. O plehra ku qendron tradhetia ketu!!!!!!!!!?
    Perdorni fjalen tradheti ne thonjza kur e dini se bastioni juaj eshte gjysem analfabet qe nuk dine te shkruajne dhe per me teper te perdorin shenja piksimi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.