• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë në Tiranë

Lajme, Të fundit

Të shtëna me armë raportohen sot pasditë në Tiranë. Ngjarja ndodhi në zonën e Laknasit, ku na burimet paraprake mësohet se kemi të bëjmë me një përplasje mes dy grupe të rinjsh. Fillimisht ata janë konfliktuar me njeri-tjetrin fizikisht, pastaj kaloi në përdorimin e armëve . Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj. Për momentin s’ka më tepër të dhëna.

©LAPSI.al 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu