• |
ide | kryesore

Lajm i Fundit/ Një grua 55-vjeçare bie nga kati i tretë i pallatit, gjen vdekjen në vend

Lajme, Të fundit
durres-pallati-6.jpeg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë ku një shtetase 55 vjeçe ka rënë nga kati i tretë dhe ka gjetur vdekur.


Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:30 në rrugen “Daniel  Ndreka”, ku ka rënë nga kati i 3 i një pallati shtetësja F.D., 55 vjeçe, e cila si pasojë ka  gjetur vdekjen.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe veprimet e mëtejshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu