• |
ide | kryesore

Snapchat drejt falimentimit,Chriss Teigen e degjeneron (FOTO)

Paparazzi, Slider

Një reklam në Snapchat ku shfaqej këngëtarja me famë botërore Rihanna në momentet kur ishte dhunuar nga ish- i dashuri i saj Chris Brown solli një seri problemesh për Snapchat.


Ishte këngëtarja me famë botërore Rihanna e cila me një status publik i dha një mësim të mirë Snapchatit duke e degjeneruar publikisht për veprimin që kishin ndërmarrë kundër saj.


Dhe nuk mbaroi me kaq, Snapchat duket se po kalon momente vërtet të vështira dhe është në krizë të thellë.

Nuk mjaftoi Rihanna por tanimë edhe modelja e famshme Chrissy Teigen e ka mbyllur llogarinë e saj në këtë rrjet social dhe ka bërë publike me anë të një statusi në twitter edhe pakënaqësitë që ka për këtë rrjet social.

“Unë ndalova së përdoruri Snapchat-in. Përditësimi, aknesat e vazhdueshme të njerëzve që s’mund të më gjenin, për më tepër sondazhi mbi Rihanna-n…jo mirë!”, ka shkruar modelja në Tëitter.

Epo me këto yje nuk bëhen shaka “pa kripë”. Një gabim i vogël nga Snap-i dhe tani kushedi sesa probleme do ta “bombardojnë” duke i shkaktuar humbje audience dhe rrjedhimisht edhe humbje monetare këtij rrjeti social.

r56y4.PNG

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *