• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Si “hoxha” shëron femrat duke i puthur dhe prekur në vende intime

Lajme, Të fundit

Pamjet e një kamere të fshehtë janë publikuar mbrëmjen e së martës nga emisioni Stop në Tv Klan. Bëhet fjalë për Ismail Llocin nga Tirana një person që e konsideron veten “hoxhë” dhe që mund të shërojë sëmundje me anë “të duarve të tij”.

Ai pretendon se heq mallkimet apo prekjen nga xhindet. Në video tregohet se si ai prek në vendet intime dhe puth vajzat që i shkojnë për vizitë. Ai pretendon se shëron me anë të prekjeve dhe “ndezjes së një qiriu në dritare”. ©LAPSI.al3 Comments

  1. ky nuk ka lillje me besimin dhe fen islame dhe nuk duhet paraqitur si musliman ,ky nuk pasqyron islamin islami eshte i pastert nga cdo e met sepse i lavderuar dhe i pastert eshte vet krijuesi tije,por ne lidhje me njerzit njeriu as nuk eshte i pagabueshem dhe as i pandreqeshem ,feja eshte e pastert krijuesi eshte i pastert por nuk na ka faj as krijuesi as shpallja e tije perse disa njerez nuk e zbatojne sic thopt zoti por ky nuk mund te perfaqsojne islamin as dietaret as teologet as imamet qe me ndershmeri dhe moral te larte dinjitet percjellin fjalen e drejte te te mallit zot

  2. Ky perversi duhet te denohet dhe te perfundoje ne burg,por edhe keto vajzat apo grate sme duken si shume te ndershme.Bile me shume me duket se ua ka dhe qefi se nje grua e ndershme nuk lejon per asnje lloj arsye nje burre te huaj te sillet ne kete menyre perverse . Ky as nuk po e detyron me zor,as nuk eshte ndonje biznesmen qe po i ofron vend pune ne kembim te perversiteteve. Pra pse keto pranuan? Nuk po mbroj kete perversin por dhe sjellja e ketyre 2 grave s’me pelqen.Normale ketu kane rolin e provokueses por me duket se nuk eshte se e bekan per here te pare me kete pervers

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu