• |
ide | kryesore

VIDEO/ Brazili hakmerret ndaj Gjermanisë

Sport

Miqësorja mes Brazilit dhe Gjermanisë në Berlin u mbyll me fitoren minimale 0-1 të miqve. Goli për “Selecaon” u shënua në pjesën e parë nga Gabriel Jesus, në minutën e 37-të.


Gjermania dominoi me mbajtjen e topit, por nuk arriti të realizojë. Duket se Brazili u hakmorr për humbjen 7-1, të 4 viteve më parë në gjysmëfinalet e Kupës së Botës 2014. Gjermania kishte 2 vjet që nuk e njihte humbjen. ©LAPSI.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.