• |
ide | kryesore

Foto/ Vetëm 21 vjeç, kush është e reja shqiptare pjesëtare e grupit kriminal në Greqi

Lajme, Të fundit

Vajza që shihni në foto është një shqiptare me emrin Marelena Koçaj. Ajo është vetëm 21 vjeç, por mosha e re nuk e ka penguar të jetë pjesë e një grupi kriminal që merret me vjedhje e falsifikim.


Ka qenë policia greke ajo që ka bërë sot publik identitetin e saj, si dhe fotot e tetë personave, anëtarë të një grupi kriminal, të cilët kryenin vjedhje, kryesisht të motoçikletave dhe falsifikim. Mes këtyre 8 të arrestuarve është edhe shqiptarja re Marelena Koçaj.Zbulimi i këtij grupi erdhi pas një hetimi 6 mujor. Sipas burimeve të policisë greke në përbërje të grupit janë 6 greke, një nga Moldavia, një femër nga Rumania dhe shqiptarja e identifikuar me emrin Marelena Koçaj.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *