• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rudina Magjistari e pyet live për seksin, profesorin e kap turpi dhe nuk përgjigjet

Pikante

Profesori Neshat Kapinova ka kaluar një moment mjaft të sikletshëm gjatë emisionit të Rudina Magjistarit në Tv Klan.


Ai ka qenë duke prezantuar librin e tij “Mjekësia Moderne” dhe në një moment Rudina e pyet edhe se si seksi mund të shkaktojë dëmtime në tru, por ai heziton të përgjigjet, duke u ndjerë në siklet.


“Kafeja, shfryrja e hundëve dhe seksi mund të shkaktojnë goditje në tru”, – shkruan në libër Kapinova, por i i vjen “zor” të flasë për këtë çështje live.

“Nuk flas dot shumë për të, flet libri”, është shprehur ai kur është pyetur rreth seksit dhe qesh.

 


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.