• |
ide | kryesore

Video/ Shpiket pajisje që të lejon që të bësh seks edhe gjatë ciklit menstrual

Stil

Periodat janë një problem kur vjen puna tek seksi. Shumë e shohin seksin gjatë atyre ditëve si diçka të neveritshme dhe aspak të këndshme.

Duke parë këto qëndrime, një kompani ka shpikur një pajisje që të lejon të bësh seks edhe gjatë ditëve të ciklit menstrual.


Kjo shpikje ka formën e një kupe silikoni dhe është e ripërdorshme.

Ajo vihet gjatë aktit seksual dhe futet në qafen e mitrës, larg nga kanali vaginal për ta bërë sa më të rehatshëm dhe pa rrjedhje seksin. Kjo pajisje ka një vlerë në treg rreth 35 euro.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu