• |
ide | kryesore

Prilli nis me shi, por si do të jetë moti ditët në vijim

Lajme, Të fundit

Muaji prill nisi me reshje shiu, të cilat vijojnë që prej mbrëmjes së djeshme, por sipas sinoptikanëve, pasditja e sotme do të sjellë përmirësim gradual të motit në të gjithë territorin e vendit.

Por duke filluar nga nesër parashikohet rikthim i ditëve me diell, dhe do të ketë një rritje të lehtë të temperaturave.


Java parashikohet kryesisht me diell dhe me vranësira të lehta. Ditën e premte pritet të ketë një shtim të vranësirave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu