• |
ide | kryesore

Davide Iovinella braktis futbollin për pornografinë

Paparazzi, Slider

Italiani 24-vjeçar, futbollist në Seria D, ka lënë futbollin për t’u futur në industrinë e filmave pornografikë. Ai tashmë do jetë një aktor filmash për të rritur.

24-vjeçari mori pjesë në një audicion ku ishin 3 mijë vetë të pranishëm dhe u përzgjodh nga regjisori Rocco Siffredi. Iovinella në botën e pornografisë do njihet me emrin Davide Montana.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu