• |
ide | kryesore

FOTOT/ Tre ditë pas ‘luftës’ në Kukës, nis rindërtimi i pikës së taksimit në Rrugën e Kombit

Lajme, Të fundit

Kur të arrestuarit me shumë gjasë do të transportohen nesër në orët e para të mëngjesit drejt Kukësit për t’u njohur në gjykatë me masën e sigurisë, do të shikojnë se puna për rindërtimin e mjediseve ku do të paguhet taksa për Rrugën e Kombit që u dogj të shtunën, ka rinisur.


Makina të Shqipërisë dhe Kosovës qarkullojnë nëpër korsitë që për momentin përshkohen pa pagesë në Rrugën e Kombit. Por qytetaret që këto ditë nuk po paguajnë, kanë të njëjtin opinion për tarifën.


Ka nga ata që bëjnë foto, apo video të pasojave të protestës së të shtunës.

5 Comments

  1. He Sale, cfar pret!?
    Shpejt mobilizo kriminelet e Mamurasit, Fushkrujes, Lacit, Kuksit dhe digji perseri.
    Se ne fund te fundit ai eshte zanati yt.

  2. Keta te paemer,, si bashibozuke e comage te fjales te RAMES. shikojini se me c;finoklleke politike krahinore bejne propagande. POr ti mor i felliqur, i mbaruar, e i maskuar si bisht e perforcues i katilit te popullit nuk e kupton se kjoproteste eshte per tere shqiptaret, e jo per ata qe permend ti. Ty mor krimb komunisti nuk pote permend njeriato bandat e hashashit nga vendi tend, por po themi qe sot ne jemi te shtypur ete rjepur nga ky pushtet iqelbesirave, qe e drejton i marri skicofren RAMA. Ti nuk je nacionalist, e kombetar per te pare me vertetesi se si po jeton ky popull, mbase jezorra qorre e ketijKM, vandal. Se paku rri,, e vidh ndonje kocke qe ta hedh idiotinga ato qe i vjedh ketij populli.

  3. Keta te paemer,, si bashibozuke e comage te fjales te RAMES. shikojini se me c;finoklleke politike krahinore bejne propagande. POr ti mor i felliqur, i mbaruar, e i maskuar si bisht e perforcues i katilit te popullit nuk e kupton se kjoproteste eshte per tere shqiptaret, e jo per ata qe permend ti. Ty mor krimb komunisti nuk pote permend njeriato bandat e hashashit nga vendi tend, por po themi qe sot ne jemi te shtypur ete rjepur nga ky pushtet iqelbesirave, qe e drejton i marri skicofren RAMA. Ti nuk je nacionalist, e kombetar per te pare me vertetesi se si po jeton ky popull, mbase jezorra qorre e ketijKM, vandal. Se paku rri,, e vidh ndonje kocke qe ta hedh idiotinga ato qe i vjedh ketij populli.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu