• |
ide | kryesore

Shkatërrohet banda shqiptare e drogës në Athinë, arrestohen 5 persona

Lajme, Të fundit

Policia greke shkatërron nje grup shqiptaresh që po trafikonin drogë në Athinë dhe Larisa.

Në pranga kanë përfunduar 5 shtetas shqiptare te moshes 31-35 vjeç, mes te cileve dhe nje femër.

Dy persona të tjerë janë identifikuar dhe shpallur në kërkim.

U sekuestruan 463 gr kokainë, sasi te vogla kanabisi dhe 300 gr lënde përzierëse me drogën.

U sekuestruan gjithashtu 1972 euro, 3 peshore precizioni, dy automjete,  dy pistoleta dhe 14 telefona celulare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu