• |
ide | kryesore

FOTOT/ Tirana në shtetrrethim, shikoni sa policë ka nxjerrë Edi Rama në rrugë

Lajme, Të fundit

Numri i policëve që janë angazhuar për gjyqin e kuksianëve në Tiranë mendohet se janë më shumë se 1 mijë vetë. Policët kanë rrethuar gjykatën e Tiranës, ku janë sjellë 23 të arrestuarit e protestës në Kukës, ndërsa familjarët e tyre qëndrojnë në anën tjetër të rrugës.


Nga Drejtoria e Policisë së Tiranës deri në gjykatën e Tiranës, rruga është e mbushur me policë. Fotot më poshtë japin një ide më të mirë të asaj që po ndodh:


3 Comments

 1. o Bushat.. Nuk jane policet e edi rames, por policet e shtetit, te atij shteti qe nese ty ta djeg shtepine dikush tek ata do perpalsesh dhe tek ata do te kerkosh ndihme.

  Mos bej politike me ngjarje te tilla se eshte shume e ulet.

  qelbesire

  1. Ore ti MOTERQIIIR… Nuk perzihet policia ne luften politike midis partive. Nese neser vijne ne pushtet PDja .. po e njejta polici do jete..

   Mlidh mendjen , cope muti.

   Sa me e pavarur te jete polica nga shteti dhe sa me pak te sulmohet per arsye politike aq me e mire do te jete policia.

   Te qifsha motren , lamashi i mutit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu