• |
ide | kryesore

FOTO+VIDEO/ VAR shpjegon përse u anulua goli i Icardit në derbi

Sport

Ishte minuta e 38-të e derbit mes Milanit dhe Interit kur VAR anuloi një gol të sulmuesit Mauro Icardi.


Arbitri Di Bello e konsideroi të vlefshëm golin e argjentinasit, por pas një ndërhyrjeje të VAR goli u anulua për pozicion jashtë loje.


Siç duket edhe nga pamjet sulmuesi është vetëm pak më i avancuar se mbrojtësit. ©LAPSI.al

https://streamable.com/me2ud


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *