• |
ide | kryesore

Rikthehet ‘Man in Black’

Paparazzi, Slider

Man in Black është një ndër filmat më të pëlqyer nga publiku dhe shkak për këtë padyshim është edhe fakti që dy aktorët kryesorë janë shumë të talentuar dhe kanë arritur të thithin një numër të madh fansash të filmit në gjithë botën.


Mesa duket filmi së shpejti do të rikthehet sërish në tregun e flimave, por me disa ndyshime qe me siguri nuk do ti pëlqeni aspak. Pavarëisht se Man in Black u luajt edhe dy herë të tjera nga po të njëtët aktorë, filmi rikthehet me një ndryshim rrënjësorë në kastin e aktorëve.Dy aktorët kryesorë që startuan filmin janë zëvendësuar nga një dyshe aktorësh shumë të suksesshëm kanë  të cilët kaluajtur në filmin e famshëm Thor: Ragnrok. Bëhet fjalë për Cheis Hemsworth dhe Teressa Thompson. Ky film pritet të rikthehet në maj të vitit që vjen, sepse aktualisht janë në hapat e para të pre produksionit
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *