• |
ide | kryesore

VIDEO/ Liverpool shkatërron 3-0 Manchester Cityn që në pjesën e parë (shikoni golat)

Sport

Liverpool dhe Manchester City janë duke u përballur në ndeshjen e parë të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve. Britanikët janë dukë zhvilluar një ndeshje të madhe pasi e shohin veten në avantazh 3-0 ndaj “yjeve” të Guardiolës.

E nisi në minutën e 12-të Mohamed Salah. “The Reds” gjejnë golin e dytë në minutën e 20-të me një një supergol të Chamberlain. Ndërsa në minutën e 31-të ishte Mane që e çon rezultatin në 3-0. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.