• |
ide | kryesore

Kivanc Tatlitug shfaq pamjet e shtëpisë së tij luksoze (FOTO)

Paparazzi, Slider

Aktori i njohur turk Kivanç Tatlitug ose i njohur ndryshe si Brad Pitt -i Turqisë mësohet se ka blerë një tjetër vil vetëm për të kaluar më shumë kohë me Başak.


Sipas mediave turke,ky vendim ka ardhur pasi çifti është lodhur nga zhurma e qytetit dhe kanë dëshirë të kalojnë pak kohë nën qetësinë e natyrës.Kivanç dhe bashkëshortja e tij Başak Dizer kanë zgjedhur që të marrin shtëpinë e re në zonën e shtrenjtë “Kemerburgaz” duke braktisur kështu përkohësisht shtëpinë me pamje nga Bosfori.Siç shihet nga foto e mëposhtme shtëpia është prej druri dhe e mobiluar në mënyrë luksoze.Kivanç Tatlitug Başak Dizer kurorzuan dashurin e tyre në Paris në 19 shkurt 2016.


kivanc-tatli-110305BC.jpg kivanc-tatli-110305SE.jpg kivanc-tatli-110305GB.jpg kivanc-tatli-110419CH.jpg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.