• |
ide | kryesore

VIDEO/ Huliganët përplasen dhunshëm në rrugë pas derbit të Manchester

Sport

KUJDES IMAZHE TE RENDA DHUNE!
Nuk kanë munguar përplasjet e dhunshme mes huliganëve në rrugët e Manchester përpara dhe pas derbit të futbollit mes United dhe City. “The Sun” ka publikuar pamje se si më shumë se 50 huliganë përleshen me sende të forta në rrugë. Policia ka ndërhyrë me forca të shumta për të ndarë turmat. Ka disa të arrestuar ndërsa nuk mungojnë edhe të lënduarit. Siç dihet derbi u fitua 2-3 nga United me përmbysje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu