• |
ide | kryesore

(FOTO) Makina merr flakë në mes të qytetit, mister shkaqet

Lajme, Të fundit

Një makinë ka marrë flakë në ecje në Librazhd. Raportohet se ngjarja ndodhi në unazën e qytetit.


Ende mbeten mister shkaqet e djegies së makinës tip “Benz”, e cila dyshohet se i përket një mjeku.


Ngjarja në fjalë ka shkaktuar panik tek qytetarët. Në vendin e ngjarjes ndodhen zjarrfikësit dhe një grup hetimor.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu