• |
ide | kryesore

Fotot nudo që ish-polici i dërgonte 20-vjeçares, reagon PS e Shkodrës (FOTO)

Lajme, Të fundit

Partia Socialiste e Shkodrës ka reaguar pas denoncimit që ka publikuar në Facebook e tij, ish kryeministri Sali Berisha, për një ish-punonjës policie i cili i dergonte foto nudo një vajze të re nga Shkodra.


Me një reagim në ‘Facebook’, dega e Partisë Socialiste në Shkodër deklaron se distancohet nga ngjarja e shëmtuar dhe denigruese.Ka qenë vajza 20 vjeçe e cila ka denoncuar me foto dhe emër e mbiemër ish-policin, gjithashtu anëtar i Partisë Socialiste në këtë qytet.

reagim i ps berisha2 berisha 4 berish6


2 Comments

    1. Nga çfare distancohet PS e Shkodres? Nga Video apo mesazhi videos?
      Shume te zellshem ju te lapsi.al per te shpelare fytyren e PS!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *