• |
ide | kryesore

Kryemadhi: Pse Rama mund të mos kandidojë më Veliajn për kryebashkiak

Lajme, Të fundit

Monika Kryemadhi deklaroi se Edi Rama mund të mos rikandidojë Erion Veliajn për kryetar të Bashkisë së Tiranës pasi ky i fundit po i bën hije kryeministrit.


“Veliaj po i bën hije Ramës dhe duke parë mentalitetin e Kryeministrit, për mendimin tim Veliaj nuk do të rikandidohet, aq më tepër kur Kryebashkiaku i Tiranës shihet si pasardhës i Edi Ramës në këtë parti”,- u shpreh Kryemadhi në studion e Report Tv.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *