• |
ide | kryesore

Videoja më e shikuar,Despacito fshihet nga youtube

Paparazzi, Slider

Despacito, videoja më e parë ndonjëherë në YouTube është ‘fshirë’ nga një hakerim i dhjetëra videove muzikore të Vevo.

Hiti i këngëtarit nga Puerto Rico Lusi Fonsi u bë video më e parë në YouTube duke arritur 5 miliardë shikime disa ditë më parë.
Tashmë shfaqen një video me skenën nga “La casa de Papel”, ku janë figura të maskuara me armë para kamerave.Artistë të tjerë, përfshi Shakira, Selena Gomez, Drake dhe Taylor Sëift janë prekur nga ky hakerim i dyshimtë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu