• |
ide | kryesore

Amber Heard jep paratë e divorcit për bamirësi

Paparazzi, Slider

Divorci i saj bëri goxha bujë në media për një kohë të gjatë.


Amber Heard arriti të fitonte 7 milionë dollarë nga divorci me Johny Depp. Ajo kishte premtuar se një pjesë të parave do ta dhuronte për bamirësi dhe e mbajti fjalën. Amber Heard e ka ndarë pasurinë e saj me organizatat bamirëse American Civil Liberties Union dhe Spitalin e fëmijëve CHLA. Amber dhe Johnny lëshuan një deklaratë të përbashkët pas arritjes së marrëveshjes për divorc në gusht të vitit 2016, në të cilën thuhej se aktorja do të japë donacione për bamirësi.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.