• |
ide | kryesore

Byroja përjashtim me 10 ditë Bushatit dhe 6 deputetëve të opozitës

Arkiva

Byroja e Kuvendit vendosi sot të përjashtojë për 10 ditë 6 deputetë të opozitës, pasi hodhën miell, vezë e letra në drejtim të kryeministrit Rama e ministrave të tij.


Po ashtu u vendos përjashtimi me 10 ditë edhe i ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati që iu përgjigj duke i hedhur ujë deputetëve të PD.


 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.