• |
ide | kryesore

Lajm i Fundit/ Sekuestrohet më shumë se 0.5 ton kanabis në Kavajë, prangoset shoferi i karrotrecit

Lajme, Të fundit

Shoferi i saj, për t’i shpëtuar kontrollit të Policisë kishte menduar ta transportonte me automjetin me karrotrec, sikur ishte e prishur.

Sekuestrimi është bërë në orët e vona të natës në superstradën Rrogozhinë–Kavajë.

Policia e Kavajës arrestoi në flagrancë drejtuesin e karrotrecit Saimon Beqiraj.

Policia e Kavajës ka shpallur në kërkim pronarin e Fuoristradës dhe tre të tjerë.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu