• |
ide | kryesore

Çfarë ndodh me motin gjatë javës? Diell dhe …

Lajme, Të fundit
Moti-me-diell.jpg

Temperaturat gjatë ditës së diele pritet të variojnë nga 17 deri 21 gradë Celcius.

Gjatë ditës pritet të ketë vranësira ndërsa në orën 19 mund të ketë edhe reshje lokale.


Java do të ketë shira të lehtë që shtrihen nga e hëna në të enjte.

I ngjashëm pritet të jetë moti deri të premten e ardhshme.

Ndërsa në fundjavë do të ketë përsëri mot me diell dhe temperatura mbi 20 gradë Celcius.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu