• |
ide | kryesore

Ekzekutimi i Kasmit, mbeten në burg 4 të arrestuarit shqiptarë dhe ish komando grek

Lajme, Të fundit

Gjykata e Krimeve të rënda ka rikonfirmuar masën e arrestimit me burg për pesë personat e arrestuar të dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit më 29 janar 2019.


Mbeten në burg deri në përfundim të hetimeve, Efthimio Efthimius, Mario Meshini, Elton Halipaj, Elton Hoxhallari, Malvin Dinellari. Akuza e prokurorisë së Tiranës është se këta persona kishin krijuar një grup të strukturuar kriminal.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu