• |
ide | kryesore

Rekomandimi për hapjen e negociatave, vjen urimi i parë për Shqipërinë

Lajme, Të fundit

Urimi i parë për rekomandimin për çeljen e negociatave të vendit tonë me Bashkimin Europian e ka dhënë eurodeputeti Knut Fleckenstein.


Raportuesi i Shqipërisë në Parlamentin Europian shprehet se është shumë i lumtur dhe se ky është një hap i madh përpara për Shqipërinë.“Urime! Jam shumë i lumtur. Një hap i madh përpara për Shqipërinë! Rekomandim i pakushtëzuar nga komisioni i BE-së për hapjen e negociatave. Shqipëria e meriton! Dhe tani ne llogarisim në Këshill që të bien dakord gjithashtu. #albania @Progressive” – shkruan Fleckenstein në Twitter.5 Comments

  1. Çne qe nuk qenkan leshuar sejmenet e endrifuges dhe bakllavaxhinjte e merobazes?!?!?!
    Do jene te dehur nga suksesi(imagjinar kuptohet)

  2. Pse të mos gëzohet Ferkensteini ?
    Shqipëria është bërë vendi më i pasur me miliarda euro të pista të drogës .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *