• |
ide | kryesore

VIDEO/ 3 minuta lojë dhe Interi në avantazh (shikoni golin)

Sport

Inter po luan në “San Siro” kundër Cagliarit në ndeshjen e parë të javës së 33-të të Serie A.


Që në minutën e 3-të zikaltrit kaluan në avantazh me golin e shënuar nga Joao Cancelo.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu