• |
ide | kryesore

(VIDEO) A po torturohet nga policët i riu që shiste cigare?

Lajme, Të fundit

Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një video ku dëgjohet një person që bërtet.

Sipas denoncuesit tek ish-kryeministri, policia ka dhunuar një hallexhi sepse po shiste cigare.

Nuk dihen se si ka ndodhur ngjarja konkretisht, por në video dëgjohen ulërimat e qytetarit.

POSTIMI I PLOTë: 
Shikoni si narkopolicet me uniforme torturojne nje te ri ne Tirane!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje doktor S Berisha ja se si dhunohen hallegjit nga polica e shtetit. Vetem se po shiste cigare”

1 Comment

  1. Djalli feston nga vuajtjet e popullit, dit per dit ore per ore deri sa Djalli te jape shpirtin e lig, shpresoj qe sa ma shpejt

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu