• |
ide | kryesore

Rrahën 40-vjeçarin, arrestohen në flagrancë dy të rinj në Urën Vajgujore

Lajme, Të fundit

Dy të rinj nga fshati Goriçan në Urën Vajgujore janë arrestuar nga policia për dhunimin e një shtetasi. Uniformat blu kanë arrestuar në flagrancë shtetasit Tiliano Asko 30 vjeç dhe Safet Asko 24 vjeç


Të arrestuarit akuzohen se kanë goditur me grushta dhe mjete të forta, shtetasin E.S, 40 vjeç, banues në fshatin Kutalli, duke i shkaktuar dëmtime të lehta në trup.


Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale, ‘’Plagosje e lehtë me dashje, e kryer në bashkëpunim’’, parashikuar nga nenet 89 dhe 25 të Kodit Penal.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu