• |
ide | kryesore

Shihni deputetin e opozitës që u takua me Saimir Tahirin në Kuvend (FOTO)

Lajme, Të fundit

Lefter Koka ishte i vetmi nga radhët e opozitës që përshëndeti ish-ministrin Saimir Tahiri. Siç shihet në këto foto, deputeti i LSI-së i zgjati dorën Saimir Tahirit dhe shkëmbeu disa fjalë me të. Ish-ministri i Brendshëm rikthehej në Kuvend pas 6 muajsh mungesë. Rishfaqja e tij në sallën e paralamentit, teksa është nën hetim nga Prokuroria, ndodhi për shkak të afateve ligjore për djegien e mandatit të deputetit. Por prania e Tahirit në sallë i shërbeu si preteks opozitës për t’u larguar nga Kuvendi.


©LAPSI.al 


3 Comments

 1. U-shemb mali ,u shemb toka
  e paska takuar Lefter KOKA
  pse cuditi o mjerane
  politikanet nje lloj jane

  si te majtet dhe te djathtet
  pjerdhin ne nje kungull hane ne nje sahan
  e shikoni si duken -bathet-
  spyesin ata per fukaran..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu