• |
ide | kryesore

FOTO/ SHBA e shpalli ‘non grata’, Tom Doshi darkon me ministrin e qeverisë Rama në lokalet e Tiranës

Lajme, Të fundit

I bllokuan hyrjen për në SHBA, por ruan ende raporte ‘të mira’ me qeverinë. Edhe pse prej kohësh në media u bë kryefjalë lajmi i bllokimit të pasaportës së deputetit të njohur, Tom Doshi, kjo si një lëvizje qeveritare mendohej, mesa duket, ky i fundit nuk e ‘ka prishur gjakun, nga ana tjetër.


Për Doshin, pavarësisht ngjarjeve të fundit, miqësia nuk preket, qoftë kjo edhe me ngjyra kundërshtare partiake. Vetëm ditën e enjte deputeti Doshi është parë të darkojë në një nga lokalet e njohura të Tiranës nën shoqërinë e ministrit të tij të ‘preferuar’, Blendi Klosi.


3 Comments

  1. Eshte edhe per te qeshur edhe per te qare . Nga te gjithe keta muterit e politikes , me siguri qe ky Doshi eshte me pak mut se te tjeret. Vajmedet se ku po shkojme .

  2. Ore ju gjykoni si ne kohen e Dulles, ku lufta e klasave te ndalonte te shoqeroheshe me armikun e klases. Po darke po hane o debila, cte keqe ka ketu

  3. Jooo nuk duhet te haje as darke dhe as te pije uje.. eeeeej e ndaloi ShBA ja qe te hyje ne ate vend.

    Tom Doshi tani duhet te ngujohet , as mos haje as mos pij.. as me njeri mos takohet..

    seeee keshtu i do bibilushi Bushatit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu