• |
ide | kryesore

Gruaja gjen bashkëshortin 60-vjeçar të varur në litar

Lajme

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Llovinë, në Dropullin e Sipërm, ku një burrë është gjetur në banesë nga bashkëshortja e tij i varur me litar.


Sipas njoftimit të policisë, personi që i dha fund jetës është 60-vjeçari Dh.P, dhe në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune.


Policia njofton se në vendin e ngjarjes ka shkuar grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes së rëndë.

 

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu