• |
ide | kryesore

VIDEO/ Sarri u tregoi gishtin e mesit tifozëve të Juventusit

Sport

Pritja e një skuadre kundërshtare nuk është dhe aq miqësore. Aq më tepër kur bëhet fjalë për Napolin dhe Juventusin. Tifozët bardhezinj i janë drejtuar me kore fyese autobusit të Napolit përpara se ai të mbërrinte në “Allianz Stadium”.


Ajo që ka rënë në sy ishte reagimi i trajnerit Maurizio Sarri që u ka treguar atyre gishtin e mesit. Vide ka bërë xhiro në internet. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu