• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shikoni festën e çmendur të Napolit në stadiumin e Juves

Sport

Napoli e mposhtur 1-0 Juventusin në “Allianz Stadium” për ta rihapur seriozisht garën për titull.


Koulibaly shënoi për skuadrën e Sarrit në minutën e 90-të.


Lexo edhe: Napoli mund Juven, por shikoni komentet e medieve italiane për Hysajn

Me këtë fitore, Napoli i është afruar Juventusit në vetëm një pikë duke rihapur seriozisht garën për titull.

Pas ndeshjes, lojtarët e Napolit dhe i gjithë stafi kanë festuar në dhomat e zhveshjes si të çmendur.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu