• |
ide | kryesore

Meghan Fox tregon pse nuk e pranuan më në filmin ‘Transformers’

Paparazzi, Slider

Personalitetet publike duhet të jenë shumë të kujdesshëm për atë që thonë, pasi çdo fjalë matet dhe gabimet janë të vështira për t’u justifikuar.


Këtë gjë e di shumë mirë aktorja e bukur Megan Fox, e cila luajti në “Transformers” të Michael Mannit.Në një intervistë, ajo tha se Mann veproi si Adolf Hitler gjatë xhirimeve dhe se ai ishte një tiran i vërtetë. Pas kësaj deklarate, Fox më nuk mori rolet kryesore në episodet tjera të kësaj franshize.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *