• |
ide | kryesore

Po çmendet rrjeti. Çfarë ndodhi mes Obamës dhe Melania Trump?

Planet

Zonja e Parë, Melania Trump vendosi të shkonte në funeralin e Barbara Bush të shtunën e shkuar. Ishte vetëm, sepse Donald Trump s’donte të shkaktonte probleme
me sigurimin e shtuar si respekt për familjen Bush. Melania u ul ngjitur ish presidentit Barack Obama, disa ndenjëse larg Hillary Clinton dhe Michelle Obama. Dikush arriti të bëjë një foto dhe përjetësoi atë që s’pritej:


Melania buzëqeshi…


Lexo më tej:

Reportazh/ Në qytetin ballkanik ku fshihen gjurmët e rinisë së Melania Trump

Melania shmang sërish kapjen e duarve me Trump (Foto)

Zonja e Parë është fotografuar shumë rrallë duke buzëqeshur, aq më pak përkrah bashkëshortit të saj. prandaj, kur u pa duke qeshur me Obama-n, në një funeral për
më tepër, interneti u fiksua.

Dikush vuri re sa i zoti është Obama: “Një tjetër gjë që Obama mund ta bëjë dhe Trump jo: ta bëjë Melanian për të qeshur.

Dikush tjetër nxorri në pah që Melania është më e lumtur në një funeral përkrah
Obama-s, sesa ditën e parë në zyrë të Donald Trump.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu