• |
ide | kryesore

Skandaloze/ Politikani publikon në Twitterin e tij një vajzë të zhveshur

Paparazzi

Një grua lakuriq u shfaq në profilin e shkrimtarit serb, Sinisa Kovaçeviq, në Twitter. Megjithatë, pas vetëm disa sekondash ajo foto u zhduk, por vetëm nga profili i tij.


Të tjerët ishin të shpejtë, kështu që gjithçka mbeti e regjistruar. Edhe pse u fshi shpejt, nuk u arrit të parandalohej që përdoruesit e këtij rrjeti social ‘të regjistrojnë’, dhe të komentojnë mbi atë që bëri Kovaçeviq.


“Opaa, ajo dukej në depresion”, “Mund të duket shumë e butë për të,” “Sytë e një njeriu duke pushuar”, ishin disa nga komentet.

Sinisa Kovaçeviq është një shkrimtar serb i dramës. Ai është i martuar me aktoren Ljiljana Blagojeviq. Ai ishte anëtar i DSS, por u largua nga partia, dhe sot ai është zëvendëskryetar i Partisë Popullore, njeriu i parë i të cilës është Vuk Jeremic.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu