• |
ide | kryesore

VIDEO/ Liverpool shkatërron Romën, shikoni ç’bëjnë Salah, Mane dhe Firmino

Sport

Po luhet ndeshja e parë gjysmëfinale mes Liverpool dhe Romës, por anglezët po tregojnë një superioritet në krahësim me italianët.


E tregojnë këtë edhe golat e shënuar. Fillimisht Salah (me 2 gola) dhe më pas Mane dhe Firmino (2 herë) bënë që “The Reds” të shohin veten në avantazh 5-0. Salah nuk festoi në golat e tij. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu