• |
ide | kryesore

VIDEO/ Përleshje në rrugë mes tifozëve të Liverpool dhe Roma

Sport

Një tifoz i Liverpool ndodhet në gjendje të rëndë në spital pasi u godit me thikë në një përleshje me tifozët e Romës përpara ndeshjes së Champions League mes të dy skuadrave në stadiumin “Anfield”.


Mediat britanike kanë publikuar pamje të përplasjeve të huliganëve në rrugë. Policia vendase ka ndërhyrë për të qetësuar përplasjet mes tifozëve. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu