• |
ide | kryesore

VIDEO/ Salah i papërmbajtshëm! 2 supergola kundër Romës, por nuk feston

F1, Sport

Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Romës në ndeshjen që po zhvillohet në këto momente në stadiumin Anfield. Ishte minuta e 36-të e pjesës së parë dhe “The Reds” gjetën epërsinë me një super-gol të të përhershmit Mohamed Salah që nuk festoi përpara ish-shokëve të tij.


Pak sekonda para përfundit të pjesës së parë ishte sërish Salah që gjeti sërish rrjetën. I ndodhur para portierit të Romës ai shënoi me një qetësi olimpike. Sërish nuk festoi megjithëse i gjithë stadiumi u ngrit në këmbë për të. ©LAPSI.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.