• |
ide | kryesore

VIDEO/ “Zgjohet” Roma, shënon 2 gola në 4 minuta kundër Liverpool

Sport

Roma ka ngushtuar rezultatin në ndeshjen e parë kundër Liverpool. Pasi e pa veten në rezultatin 5-0, italianët kanë gjetur 2 herë rrjetën në fund të takimit.


Fillimisht Dzeko dhe më pas Perroti me penallti. ©LAPSI.al


https://youtu.be/LJjxKA9ua1s


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.