• |
ide | kryesore

Trump Macron/ Beteja e gjesteve dhe simboleve mes dy presidentëve

Kryesore, PlanetLexo më tej: 

Puthja Macron Trump që po çmend Amerikën (Foto+video)

1 Comment

  1. Eh sikur per kete Donald Trump te kish ndonje foto pa breke diku ne ndonje plazh publik ashtu si Rama!
    Mendojeni sa do masturbohej pas saj gjithe uturaku mediatik sorosian.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu