• |
ide | kryesore

Grabitja që u kthye në tragjedi, burrë e grua pronarë minimarketi (Emrat)

Lajme, Të fundit

Burri që vdiq para pak minutash në spital, Agim Buci, dhe gruaja e tij, Merita Buci, që është plagosur rëndë nga të shtënat me armë në Kamëz janë pronarë të një minimarketi.

Raportohet se dy persona janë futur në dyqan për të vjedhur.


 

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në rrugën “OSBE” në Kamëz.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu