• |
ide | kryesore

Ornela Gaçe: Si u martova me burrin që gjeta për shoqen

Paparazzi, Slider

Ornela Gaçe ishte në studion e “Rudina”, në Tv Klan, nga ku tregoi fillimet në karrierë dhe jetën jashtë televizionit.

Ajo tregoi momente nga dasma dhe historinë e dashurisë me bashkëshortin Rezeart Kadija. ‘Dasma jonë ka qenë e çmendur. Kam bërë edhe ritin e heqjes së “shiritit” nga këmba ime në dasmë. Ishte një moment i çmendur dhe gjithë fisi më shikonte dhe thonin: Po kjo çfarë po bën tani? Nxorri gjithë atë pjesë të këmbës aty… Por, shoqëria më ka bërë gjithë dasmën dhe do të mbahet mend gjatë.Unë me Rezeartin jemi njohur nëpërmjet një shokut tim të ngushtë. Kur shoqja ime kishte dasmën mua më duhej një partner dhe ky tha të shoqëroj unë. Unë kisha menduar që Rezeartin t’ia bëja shoqes time të ngushtë dhe se kisha menduar se mund të ishte burri im dhe kur e pashë që u tregua i gatshëm të më shoqëronte në dasmë fillova ta shoh ndryshe”, tregoi gazetarja.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu